Een belangrijk bericht van onze CEO, Kristof Vereenooghe

Aan al onze klanten,

We leven in roerige tijden. De verspreiding van het coronavirus (COVID-19) heeft invloed op ons allemaal—onze werknemers, partners, klanten, leveranciers—en niet te vergeten onze vrienden en familie. De impact is te merken in onze dagelijkse levens, maar brengt ook z’n onverwachte momenten van vriendelijkheid, saamhorigheid en respect.

Gezien de huidige ontwikkelingen in alle landen waar EVBox en Everon zakendoen, wil ik je persoonlijk inlichten over de uitzonderlijke maatregelen die we hebben genomen om jouw veiligheid en die van ons team te kunnen waarborgen. Deze maatregelen worden genomen zodat we onze werkzaamheden op de veiligste manier kunnen blijven uitvoeren en we hierbij nog steeds toewerken naar een emissievrije toekomst.

Jouw gezondheid staat voorop

Onze prioriteit, zoals die altijd al geweest is, is de gezondheid en veiligheid van onze werknemers, leveranciers en klanten. Als reactie op deze pandemie hanteren we nóg striktere hygiëne- en veiligheidsvoorschriften in onze kantoren en fabrieken wereldwijd. We drukken iedereen bovendien op het hart de sanitaire voorschriften van de Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) en die van lokale overheden te volgen, om zo verdere verspreiding van het coronavirus tegen te gaan. Samen kunnen we deze uitdaging trotseren en er sterker uitkomen.

Ook nemen we alle nodige voorzorgsmaatregelen om onze werknemers en hun families veilig te houden. Zo laten we al onze 600+ werknemers thuis werken, waar wij je uiteraard nog steeds digitaal van dienst zijn. Dankzij de cloud kunnen we ons volledig inzetten voor onze klanten overal ter wereld en onze betrouwbare laadoplossingen blijvend aanbieden.

Ik wil graag van deze gelegenheid gebruikmaken om enorm veel dank en waardering uit te spreken voor de miljoenen toegewijde zorgprofessionals over de hele wereld door het vervullen van zulke vitale taken in deze crisistijd.

We staan voor je klaar, waar je ook bent

Vanwege de corona-uitbraak worden veel, zo niet alle, bedrijven geconfronteerd met onvoorziene en ongekende uitdagingen die we met z’n allen moeten overwinnen. De reguliere werkzaamheden van onze installatiepartners zijn intussen ook beïnvloed door de pandemie. Daarom hebben we in bepaalde regio’s onze lokale dienstverlening aangepast.

Zo is er nu geen direct contact met klanten en worden er uitsluitend gedesinfecteerde materialen en gereedschappen gebruikt. Dit wordt duidelijk met klanten gecommuniceerd zodat ze weten waar ze aan toe zijn tijdens de planning en risicoanalyse. Mocht er geen assistentie op locatie nodig zijn, zal ons team klaarstaan om onze klanten van afstand te helpen.

We zullen doorgaan met het ontwikkelen van onze laadoplossingen

Verspreid over de wereld zijn onze teams volledig in staat om vanuit huis te werken, enkele uitzonderingen daargelaten. Sommigen werken namelijk vanuit onze laboratoria om de ontwikkeling van onze nieuwe generatie laadoplossingen voort te zetten. De markt voor elektrische voertuigen blijft gewoon doorgroeien. Zo ook de vraag naar laadinfrastructuur. Het is dus aan ons om aan deze vraag en bijbehorende verwachtingen te blijven voldoen. Ondertussen houden wij de impact van de pandemie op onze leveringen nauw in de gaten om je op de hoogte te blijven houden van eventuele ontwikkelingen.

Namens EVBox en Everon wil ik je hartelijk bedanken voor je vertrouwen in ons team en je eraan herinneren dat we altijd voor je klaarstaan.

Veel gezondheid toegewenst,

Kristof Vereenooghe

CEO EVBox

www.evbox.com

www.everon.io

Amsterdam, 20 maart 2020

Over EVBox

EVBox is opgericht in 2010 en versnelt sindsdien de adoptie van elektrisch vervoer door het bieden van alles-in-één-laadoplossingen aan bedrijven en particulieren wereldwijd. EVBox maakt elektrisch rijden voor iedereen toegankelijk met een uitgebreid aanbod aan commerciële laadstations en (ultra)snelladers van EVBox tot schaalbare laadbeheersoftware van Everon.

Als dochteronderneming van ENGIE, loopt EVBox voorop in onderzoek naar en ontwikkeling van innovatieve laadtechnologieën in meerdere laboratoria en fabrieken door heel Europa en Noord-Amerika. Vanuit kantoren in onder andere Parijs, Chicago en Amsterdam, werkt EVBox voortdurend aan een schonere toekomst voor ons vervoer.

Over EVBox

Om een duurzame toekomst op te bouwen, stelt EVBox bedrijven en bestuurders in staat om elektrische mobiliteit te omarmen. De laadoplossingen van EVBox leggen de basis voor een wereld waarin elektrische mobiliteit de norm is, door EV-rijders de mogelijkheid te bieden om te laden met vertrouwen. Hierdoor kunnen bedrijven gemakkelijk de markt betreden, hun aanbod opschalen naarmate de vraag groeit en zich zo aanpassen aan het snelle tempo van innovatie. EVBox is opgericht in 2010 en is een marktleider in laadinfrastructuur voor elektrische voertuigen (EVSE), wereldwijd zijn meer dan 550.000 laadpunten aan partners en klanten geleverd. De oplossingen die EVBox biedt, omvatten laadstations voor residentieel, commercieel en snellaadnetwerkgebruik, evenals software voor laadbeheer. Meer informatie is te vinden op evbox.com.

Contactgegevens

Gerelateerde thema's

Ontvang exclusief nieuws

Ben je een journalist? Of werk je voor een dagblad, tijdschrift of blog?
Meld je aan en krijg als eerste toegang tot ons nieuws.

Aanmelden

Ontvang het laatste EVBox nieuws via RSS.

Of abonneer handmatig met de Atom URL